Ansatte pr avdeling

Søk etter kompetanse:

 
NavnTittelTelefonEpost
Farem, Anita Personalrådgiver 46851688 / 22586000 anita.farem@r-bup.no
Willoch, Ann-Synnøve Regnskapssjef 92695843 ann.synnove.willoch@r-bup.no
Knatten, Anne-Lise Studieleder 22586155 anne-lise.knatten@r-bup.no
Andersen, Anne Seksjonsleder 99379908 / 22586000 anne.andersen@r-bup.no
Dersyd, Anne Kari Seniorkonsulent 97679636 akd@r-bup.no
Ruud, Anne Kirsti Gruppeleder 91561985 annekirsti.ruud@lds.no
Askeland, Anne Liv Seniorrådgiver, forskningskoordinering 22586019 anne.liv.askeland@r-bup.no
Mellbye, Anne Designer 98256048 anne.mellbye@r-bup.no
Jeneson, Annette Seksjonsleder (permisjon til 1.9-2017) 94182030 annette.jeneson@r-bup.no
Bjørndal, Arild Direktør 92292963 arild.bjorndal@r-bup.no
Lindberg, Astri Spesialrådgiver 92 83 92 46 astri.lindberg@r-bup.no
Furre, Astrid Forsker 41441960 astrid.furre@r-bup.no
Sagatun, Åse Forsker 91616646 aase.sagatun@r-bup.no
Fedøy, Barbro Studiekonsulent 45044332 barbro.fedoy@r-bup.no
Hegde, Bjørn Leder Regionalt Råd 22586000 bjorn.hegde@ahus.no
Hol, Bjørn Styremedlem 91791390 bjorn.hol@medisin.uio.no
Axelsdottir, Brynhildur Biblioteksleder 98823790 brynhildur.axelsdottir@r-bup.no
Lund, Caroline Kurskoordinator 22586167 caroline.lund@r-bup.no
Bauer, Christin Spesialrådgiver 90792974 / 22586000 christin.bauer@r-bup.no
Augustsson, Dan Vaktmester 46811131 / 22586000 dan.augustsson@r-bup.no
Nygaard, Egil Post Doc. Stipendiat 22586000 egil.nygaard@r-bup.no
Kreyberg, Elin Seksjonsleder 90763585 elin.kreyberg@r-bup.no
Kallevik, Elin Olsen Konstituert seksjonsleder 45218151 eok@r-bup.no
Solheim, Elisabet Psykologspesialist/forsker 41 10 68 75 elisabet.solheim@r-bup.no
Bjarkøy, Elisabeth Studieleder 41046833 >
Hellzén, Elisabeth Studieleder 98037337 elisabeth.hellzen@r-bup.no
Olavesen, Ellen Solstad Studieleder 92250763 eso@r-bup.no
Elgesem, Eyvind Assisterende direktør 91738653 eyvind.elgesem@r-bup.no
Drozd, Filip Forsker 97 51 61 88 filip.drozd@r-bup.no
Ramos, Francisco IT driftsansvarlig 90137457 francisco.ramos@r-bup.no
Bie, Frode Styremedlem 91371930 Frode.Bie@helse-sorost.no
Hægland, Gina Studieleder/gruppeleder for familieterapi 92040512 gina.hegland@r-bup.no
Vatne Brean , Gro Spesialrådgiver 48 09 31 74 gro.vatne.brean@r-bup.no
Hustad, Gry Sannem Gruppeleder 22586000 GrySannem.Hustad@vestreviken.no
Holme, Hanne Seksjonsleder 90 62 66 90 hanne.holme@r-bup.no
Bergsund, Hans B Prosjektmedarbeider 22 58 60 02 hbb@r-bup.no
Kornør, Hege Seksjonsleder/Forsker I 41225577 hege.kornor@r-bup.no
Brautaset, Heidi Studieleder 41694048 heidi.brautaset@r-bup.no
Jacobsen, Heidi Forsker 95 23 30 03 heidi.jacobsen@r-bup.no
Christie, Helen Johnsen Spesialrådgiver 95825303 / 22586000 helen.christie@r-bup.no
Tønnesson, Henning Gruppeleder 99529046 henning.tonnessen@r-bup.no
Melsom, Hilde Studieleder 90825684 hilde.melsom@r-bup.no
Egebjerg, Ingeborg Studieleder 91612307 ingeborg.egebjerg@r-bup.no
Wahl, Inger Line Kurskoordinator 91910011 inger.wahl@r-bup.no
Hodne, Inger Seksjonsleder 91826384 inger.hodne@r-bup.no
Fjeld, Inger Kristin Skarpholt Vara styremedlem 22586000 inger.fjeld@frogn.kommune.no
Aamodt, Ingerid Gruppeleder 99640340 ingerid.aamodt@r-bup.no
Follestad, Ingvild Seniorkonsulent 47996206 ibf@r-bup.no
Nilsen, Jan-Vegard Gruppeleder 95942920 jan-vegard.nilsen@r-bup.no
Kjøbli, John Seksjonsleder 93660252 john.kjobli@r-bup.no
Kierulf, Kaja Avdelingsdirektør 93029158 kaja.kierulf@r-bup.no
Slinning, Kari Seksjonsleder 98 64 74 10 kari.slinning@r-bup.no
Thune Hammerstrøm, Karianne Seniorrådgiver 91 99 03 05 kth@r-bup.no
Olafsen, Kåre Sten Forsker 95974185 kso@r-bup.no
Djupesland, Kirsten Vara Styremedlem 22586000 kirsten.djupesland@sshf.no
Torbjørnsen, Kirsten Veileder 22586000 kirstto@online.no
Dahl, Kitty Forsker/prosjektleder 95147252 kitty.dahl@r-bup.no
Iversen, Kjell Ivar Styreleder 95722078 kjell-ivar.iversen@hil.no
Lund , Kristin Seniorrådgiver NFP 41 33 63 23 kristin.lund@r-bup.no
Moe, Kristin Frisch Gruppeleder 22586000 UXMOKD@ous-hf.no
Martinsen, Kristin Studieleder 99586031 kristin.martinsen@r-bup.no
Hagen, Kristine Amlund Spesialrådgiver 93410243 kristine.amlund.hagen@r-bup.no
Ludvigsen, Kristine Horseng Rådgiver/Prosjektleder 97670462 khl@r-bup.no
Mekonen, Leoul Studieleder 97585703 leoul.mekonen@r-bup.no
Vaskinn, Linda Doktorgradsstipendiat 48400259 linda.vaskinn@r-bup.no
Valla, Lisbeth Studieleder 96 23 68 70 Lisbeth.Valla@r-bup.no
Trædal Flem, Malin Kurskoordinator 94793855 malin.tredal.flem@r-bup.no
Elvsåshagen, Mari Bibliotekar 22586143 mari.elvsashagen@r-bup.no
Jensen, Mari Nordstrøm Konstituert seksjonsleder 980 88 565 mnj@r-bup.no
Brekke, Marianne Resepsjonist 48002744 marianne.brekke@r-bup.no
Hansen, Marit Bergum Avdelingssjef 97 56 14 32 marit.bergum.hansen@r-bup.no
Hilsen, Marit Post Doc. Stipendiat 22586062 marit.hilsen@r-bup.no
Steigre, Marit Styremedlem 92063670 marit.steigre@blefjellsykehus.no
Tørstad, Marit Studieleder 92826511 marit.torstad@r-bup.no
Ekholdt Huynh, Melanie Studieleder 94364504 melanie@r-bup.no
Grasmo, Merete Studieleder 92425545 merete.grasmo@r-bup.no
Werner, Monica Kurskoordinator 91899968 monica.werner@r-bup.no
Hammer, Morten Studieleder 92823721 Morten.Hammer@r-bup.no
Skagseth, Oda Implementerings og forskningskoordinator 90048983 oda.skagseth@r-bup.no
Vika, Olav Sanness Studieleder 93019123 olav.s.Vika@r-bup.no
Vangen, Ole Martin Rådgiver 90556488 ole-martin.vangen@r-bup.no
Dale, Ove IT driftsjef 92 08 45 05 ove.dale@r-bup.no
Næsje, Petter Gruppeleder 92688196 / 22586000 petter.naesje@r-bup.no
Onsøien, Ragnhild Psykologspesialist 46425599 ragnhild.onsoien@ntnu.no
Talseth, Randi Styremedlem, Nestleder 90970083 randitalseth@vfb.no
Hallan, Reidunn Prosjekt- og kurskoordinator 91911943 reidunn.hallan@r-bup.no
Stendal, Renate Kurskoordinator 91899971 renate.stendal@r-bup.no
Svaler, Ruby Catrin Controller 93636028 ruby@r-bup.no
Tvedt, Rune Gruppeleder 47019513 rune.tvedte@r-bup.no
Ramleth, Ruth Kari Gruppeleder 90086489 ruth.ramleth@r-bup.no
Gerhardt, Sara Linn Studieleder 41 50 99 49 sara.gerhardt@r-bup.no
Haug, Sidsel Studieleder 93027609 sidsel.haug@r-bup.no
Haga, Silje Marie Forsker 93086870 smh@r-bup.no
Neumer, Simon-Peter Forsker 95820508 / 22586000 simon-peter.neumer@r-bup.no
Kjelstad, Siri Økonomisjef 90638436 siri.kjelstad@r-bup.no
Ertresvaag, Solveig Espeland Kommunikasjonsansvarlig 99360552 / 22586005 solveig@r-bup.no
Holen, Solveig Konstituert seksjonsleder 93017776 solveig.holen@r-bup.no
Biedilæ, Sølvi Spesialbibliotekar 22586175 solvi.biedilae@r-bup.no
Christie, Synne Gruppeleder 41223012 synnechristie@gmail.com
Engh-Hellesvik, Synne Avdelingsdirektør 92493901 >
Anke, Teija Gruppeleder 22586000 teija.anke@vestreviken.no
Engell, Thomas Doktorgradsstipendiat 92629556 thomas.engell@r-bup.no
Tollefsen, Thomas Kristian Doktorgradsstipendiat 92253279/48257392 thomas.tollefsen@r-bup.no
Gammelgaard Aaserud, Tine Fagsjef 93612203 tine.aaserud@r-bup.no
Jensen, Tine Kristin Vara Styremedlem 22586000 t.k.jensen@nkvts.unirand.no
Ivarsson, Tord Forsker I 97873895 tord.ivarsson@r-bup.no
Wentzel-Larsen, Tore Forsker i Statistikk 97638582 Tore.Wentzel-Larsen@r-bup.no
Eriksen, Tove Lønn og regnskapskonsulent 99698500 tove.eriksen@r-bup.no
Berg-Nielsen, Turid Suzanne Forsker 1 92 26 61 44 Turid.Berg-Nielsen@r-bup.no
Rosenkilde, Unni Konsulent 91369157 unni.rosenkilde@r-bup.no
Tranaas Vannebo, Unni Studieleder 46 84 51 48 unni.tranaas.vannebo@r-bup.no
Moe, Vibeke Forsker 92 85 00 19 vibeke.moe@r-bup.no
Puchkova Kleive, Victoria Systemutvikler 92243547 vts@r-bup.no
Pedersen, Vigdis Styremedlem 91712322 vigdis.pedersen@drmk.no
Torsteinsson, Vigdis Seniorrådgiver 22586000 vigdis.torsteinsson@r-bup.no

Kontaktinformasjon

Kontakt oss

Sentralbord: 22 58 60 00
E-post: mail@r-bup.no

Besøksadresse
Gullhaugveien 1-3
0484 Oslo

Om RBUP

Ledige stillinger

Utgivelser

Ansvarlig redaktør: Direktør Arild Bjørndal

Webredaktør: Solveig Espeland Ertresvaag

 

RBUP © 2016

Sosialt

Følg oss på Facebook